Hampton By Hilton Marjan Island

Nově postavený hotel Hampton by Hilton Marjan Island stojí na umělém ostrově Marjan Island v emirátu Ras Al Khaimah. Návštěvníkům je k dispozici 515 pokojů, které se rozprostírají na deseti patrech tohoto zajímavého resortu. Ve výbavě pokojů nechybí klimatizace, televize, vybavená koupelna, balkon nebo terasa s posezením. V hotelu je také WiFI připojení k internetu zdarma.

Dále jsou zde k nachystány různé bary, kavárny nebo restaurace, ze kterých si vybere skutečně každý. Nechybí ani spa nebo business centrum. Službu pro hlídání dětí jistě ocení rodiče, kteří by si chtěli zajít na poklidnou večeři. Asi 10 minut jízdy je vzdáleno golfové hřiště Al Hamra Golf Club. Stravování může být řešeno také formou all inclusive, když se začíná obědem po příjezdu a končí snídaní před příjezdem.

Pro návštěvníky Emirátů je prakticky povinností navštívit nedalekou Dubaj, kam Hampton by Hilton Marjan Island vypravuje 3x týdně kyvadlovou dopravu. Cena za zpáteční jízdenku je 110 AED a pro děti platí poloviční cena. I krátký výlet stačí pro zhlédnutí ikonických míst jako je Burj Khalifa, slavný hotel Burj Al Arab nebo velkolepé fontány Dubai Fountain.

Další fotky
Hampton By Hilton Marjan Island 1 Hampton By Hilton Marjan Island 2 Hampton By Hilton Marjan Island 3 Hampton By Hilton Marjan Island 4 Hampton By Hilton Marjan Island 5
Dovolenou v tomto resortu si můžete užít za
13 914 Kč