Doubletree By Hilton & Spa Marjan Island

Doubletree by Hilton najdeme na přimo na pláži ostrova Marjan Island. Dubajské mezinárodní letiště je vzdáleno asi hodinu jízdy. Hotel má velmi funkčně a vkusně zařízené pokoje. K vybavením klimatizovaných pokojů patří trezor, minibar, televize, kávovar dále například i balkon. Pokoje v nejvyšších patrech hotelu nabízejí překrásné výhledy.

V resortu Doubletree by Hilton nechybí ani obchod se suveníry, směnárna, recepce, pokojový servis, dětský klub, různé bary a restaurace. Hostům je k dispozici sedm venkovních bazénů a jeden krytý a k tomu i prostory pro řadu sportovních aktivit. Můžete si zde zahrát badminton, plážovýý vojelbal, biliár, šipky, tenis nebo využít fitness centrum.

Stravování formou all inclusive začíná obědem po přihlášení a končí snídání před odjezdem. Je zde i možnost využít oběd před odjezdem v případě, že se tak nestalo po příjezdu. Snídaně, obědy a včeře jsou podávány v hlavní restauraci. K dispozici je během dne i bar nabízející pivo, víno, whisky a další. Služba all inclusive nezahrnuje minibar a pokojovou službu.

Další fotky
Doubletree By Hilton & Spa Marjan Island 1 Doubletree By Hilton & Spa Marjan Island 2 Doubletree By Hilton & Spa Marjan Island 3 Doubletree By Hilton & Spa Marjan Island 4 Doubletree By Hilton & Spa Marjan Island 5
Dovolenou v tomto resortu si můžete užít za
14 115 Kč