Mövenpick Resort Marjan Island (Ras Al Khaimah)

První hotel řetězce Mövenpick v Emirátech je ideálním dovolenkovým místem pro každého. Ať už cestujete s dětmi nebo v páru, zde si přijdete na své. Resort stojí v Ras Al Khaimah a tedy v rozumné vzdálenosti od slavné Dubaje, kam je určitě vhodné se během svého pobytu vypravit a podívat se na místa a stavby známé po celém světě.

Mövenpick Resort Al Marjan Island má pro své hosty přichystanou 300 metrů dlouho bílou písečnou pláž a hlavně 418 pokojů různých typů. Dokonce zde je i plážová chatka se soukromým bazénem a terasami. Součástí resortu je řada barů a restaurací nabízejících prvotřídní kuchyni. Z prostorných pokojů je pěkný výhled na moře nebo případně na bazén.

K vybavení pokojů patří WiFi připojení k internetu, klimatizace, koupelna, televize se satelitem, telefon nebo minibar. V hotelu je dále nonstop reepce. Mövenpick Resort Al Marjan Island zahrnuje také spa a wellnes spoustu procedur pro dokonalé zrelaxování. Ti nejmenší jistě ocení dětský klub se spoustou atrakcí.

Další fotky
Mövenpick Resort Marjan Island (Ras Al Khaimah) 1 Mövenpick Resort Marjan Island (Ras Al Khaimah) 2 Mövenpick Resort Marjan Island (Ras Al Khaimah) 3 Mövenpick Resort Marjan Island (Ras Al Khaimah) 4 Mövenpick Resort Marjan Island (Ras Al Khaimah) 5
Dovolenou v tomto resortu si můžete užít za
13 312 Kč