Millennium Central Downtown

Millennium Central Downtown je kvalitní hotel v dubajské Business Bay, což mu dává dobrou polohu v centru města, když vše podstatné je v rozumné vzdálenosti. Kousek to je do oblíbeného nákupního centra Dubai Mall, nejvyšší budově Burj Khalifa nebo jen 10 kilometrů od mezinárodního letiště. Je to hotel vhodný pro různé konference, služební cesty, ale klidně i trávení volného času.

Návštěníkům jsou k dispozici prostroné pokoje s bohatým vybavením zahrnující například vysokorychlostní internet, televizi se satelitem, bezpečnostní schránku, minibar nebo možnost si udělat kávu a čaj. Větší pokoje mají například také pohodlný pracovní stůl a samostatné posezení. Z oken se nabízí zajímavé pohledy na slavnou arabskou metropoli.

Millennium Central Downtown nabízí kvalitní restauraci, kde je možné ochutnat mezinárodní speciality a samozřejmě také místní kuchyni. Vedle toho je zde i bar u bazénu. Nemůže chybět ani moderní fitness centrum nebo lázně, kde se můžete dokonale zrelaxovat. K dispozici je celá řada masáží jako švédské masáže, aromaterapeutické masáže, masáže lávovými kameny a další.

Další fotky
Millennium Central Downtown 1 Millennium Central Downtown 2 Millennium Central Downtown 3 Millennium Central Downtown 4 Millennium Central Downtown 5
Dovolenou v tomto resortu si můžete užít za
13 687 Kč