Signature 1 Tecom

Signature 1 Tecom se řadí k těm cenově výhodnějším luxusním hotelům v Dubaji. Nalezneme ho v blízkosti stanice metra a různch turistických atrakcí. V okolí je i několik obchodních center, kancelářských budov a rezidenčních čtvrtí. Jedná se tak o vhodný hotel jak pro turisty toužících po krásách Dubaje, tak pro obchodní cestující.

Pro návštěvníky jsou nachystány velmi komfortní a moderně vybavené pokoje. Samozřejmostí je klimatizace, koupelna, televize, trezor, minibar, rychlovarná konvice a WiFi připojení k internetu zdarma. Řada pokojů nabízí velmi atraktivní výhled na ruch slavné arabské metropole. Mezi hotelové služby patří fitness centrum, wellness, sauna nebo bazén.

V hotelu Signature 1 Tecom je k dispozici také kavárna, bar a restaurace s bohatým výběrem z mezinárodní kuchyně. Je zde také možnost se nechat bezplatně zavézt na pláž a užít si slunečné počasí tam. Výhodou je také to, že v okolí hotelu jsou k navštívení vynikající restaurace nejrůznějších specializací a také celá řada obchodů.

Další fotky
Signature 1 Tecom 1 Signature 1 Tecom 2 Signature 1 Tecom 3 Signature 1 Tecom 4 Signature 1 Tecom 5
Dovolenou v tomto resortu si můžete užít za
13 607 Kč