Marina Byblos

Moderní městský hotel Marina Byblos své zákazníky naláká skvělou polohou s krásnými výhledy na město Dubaj i nedaleký přístav, blízkostí nákupních center, rozmanitou kuchyní i výbornými službami. Leží asi dvě minuty chůze od stanice metra Jumeirah Lakes Towers a nedaleko ulice The Walk s mnoha obchody, restauracemi a zábavními podniky. Krásná dlouhá pláž s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází asi 500 metrů od hotelu. Za poplatek jsou zde hostům k dispozici služby plážového baru a lehátka se slunečníky. Hotel rovněž provozuje na pláž kyvadlovou dopravu zdarma.

Hotel Marina Byblos nabízí ubytování ve 184 pokojích, které jsou rozmístěny v elegantní výškové budově. Hosté si mohou vybrat výhled na město nebo na přístav. Všechny pokoje jsou klimatizované a vybaveny sociálním zařízením, fénem, telefonem, satelitní televizí, sejfem, setem na přípravu kávy a čaje, koutkem k posezení a minibarem za příplatek. Bezplatně je možné vyžádat si dětskou postýlku. Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu a hosté si mohou rovněž doobjednat obědy a večeře. Pro malé návštěvníky je připravený speciální dětský bufet.

Hosty přivítá stylová vstupní hala s recepcí. Nabídku jídel si mohou vybrat z několika restaurací a barů, které podávají ruskou, arabskou, korejskou i anglickou kuchyni. Hotel nabízí také pestrou škálu služeb od směnárny, fitness centra, prádelny, čistírny, po kadeřnictví, kosmetický salon, obchodní pasáž nebo knihovnu a konferenční místnost. Pro relaxaci v Marina Byblos je přístupné moderní spa centrum s bohatou nabídkou procedur. Návštěvníky hotelu jistě potěší také vyhřívaný střešní bazén s částí pro děti a terasa se slunečníky a lehátky k zapůjčení zdarma. Nejen hotel samotný, ale rovněž jeho bezprostřední okolí nabízí množství zábavy, relaxace i sportovního vyžití.

Další fotky
Marina Byblos 1 Marina Byblos 2 Marina Byblos 3 Marina Byblos 4 Marina Byblos 5
Dovolenou v tomto resortu si můžete užít za
69 690 Kč