Citymax Bur Dubai

Hotel Citymax naleznete v historické čtvrti Bur Dubai asi kilometr od zálivu Dubai Creek. Díky své poloze je ideálním výchozím bodem k nákupnímu centru Burjuman Mall, který je od něj vzdálen pouhých 10 minut chůze a snadný přístup poskytuje také k rušným trhům a tržnicím v okolí. Světoznámá dominanta Dubaje mrakodrap Burj Khalifa je od hotelu vzdálen asi 7 kilometrů.

Moderní klimatizovaný hotel nabízí ubytování v několika typech pokojů s designovým nábytkem, luxusními matracemi, vlastní koupelnou s vanou a WC, rychlovarnou konvicí, fénem a televizí s plochou obrazovkou. Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu.

Stravování hotelových hostů zajišťují tři restaurace, z nichž dvě jsou á la carte (indická, asijská), bar a kavárna. Nádherná panoramata si můžete vychutnat se střešní terasy, kde se nachází bazén a bar s lehátky a slunečníky zdarma. Hotel Citymax také nabízí dobře vybavenou posilovnu, prádelnu a neplacené soukromé parkoviště. Ve všech prostorách je Wi-fi internet zdarma. Pokud budete mít chuť zajít si na pláž, nejbližší veřejná se nachází asi 20 minut jízdy od hotelu a dopravu zde hotel zajišťuje zdarma.

Další fotky
Citymax Bur Dubai 1 Citymax Bur Dubai 2 Citymax Bur Dubai 3 Citymax Bur Dubai 4 Citymax Bur Dubai 5
Dovolenou v tomto resortu si můžete užít za
34 790 Kč