C Central Resort The Palm

Hotel C Central Resort The Palm je tím pravým místem pro dovolenou. Je to klidné místo nabízející krásné výhledy a privátní pláž. Jak už název napovídá, tak stojí na umělém ostrově Palm Jumeirah. V blízkosti je spousta zábavy v podobě barů, restaurací a obchodů. Pouhé tři kilometry je vzdálen vodní svět Aquaventure.

V hotelu je návštěvníkům k dispozici obchod, dvě restaurace, dva bary, kavárna, wellness centrum, fitness centrum, konferenční místnost a samozřejmě i bazén. Soukromá pláž je přímo u hotelu a hostům jsou zde k dispozici slunečníky, lehátka a osušky zdarma. Hlavně pro rodiny s dětmi je výhodou pozvolný vstup do moře.

Pokoje C Central Resort The Palm jsou bohatě vybavené, když mají televizi, telefon, bezpečnostní schránku minibar, klimatizaci, koupelnu s vanou nebo sprchou, toaletu, vysoušeč vlasů, set pro přípravu kávy. Samozřejmostí je i wifi připojení k internetu zdarma. Podle umístění pokoje je možný i pěkný výhled na moře. A větší pokoje mají i balkon.

Další fotky
C Central Resort The Palm 1 C Central Resort The Palm 2 C Central Resort The Palm 3 C Central Resort The Palm 4 C Central Resort The Palm 5
Dovolenou v tomto resortu si můžete užít za
83 590 Kč